Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Army e-shop, army eshop, www.armyshop.cz, www.army shop.cz, prodej us army vybavení

Potřebujete armádní výstroj nebo maskáčové oblečení? Army shop nabízí kompletní sortiment vojenského zboží, doplňků, potřeb pro pobyt a přežití v přírodě.

Sortiment prostě zahrnuje veškeré vybavení pro milovníky scoutingu či military, rybaření, ve pro paintball, softball, free style, rybaření. Na své si přijdou také lesáci a turisté. Navštívit můžete některý kamenný army shop, najdete je po celé České republice. Pokud máte rádi pohodlí a nebo se přímo v místě Vašeho bydliště žádný army shop nenachází, objednejte si army zboží přes některý army e-shop. Na internetu jich najdete hned několik. Ceny se mohou mírně lišit, avšak žádné extrémní cenové rozdíly to nebudou. Každý army eshop samozřejmě obsahuje katalog či fotogalerii aktuálně nabízených produktů. Mezi nejuznávanějšími značkami, které army e-shop prodává, najdete Pure Trash kalhoty, čepice, bundy, US army od firmy M. F. H., jejichž výrobky jsou dělané z originál materiálů a dle původních střihů, trika Pro Company, atd. Kromě oblečení army e-shop nabízí stany, spacáky, čelovky, svítilny, moskytiéry, pouta, batohy, krosny, tašky, peněženky, chemická světla, helmy, brýle, vlajky, kšiltovky, kukly, jeepovky, čepice, kempingová křesla, stolky a nádobí a šátky. Nyní lze zakoupit vojenské vybavení levněji na www.armyshop.cz, kde probíhá army výprodej různého vojenského materiálu. Tento army eshop umožňuje zákazníkům prohlédnout si zboží na vzorkové prodejně. Adresu vzorkovny si přečtěte na www.armyshop.cz, kde je pro lepší orientaci také mapa s vyznačenou adresou a foto přímo z prodejny. Před samotným objednáním zboží z armyshop.cz je nutné se zaregistrovat. Vyplnit je potřeba základní povinné údaje jako je jméno, příjmení a kontaktní adresa, kam Vám bude zboží zasláno. Tyto údaje jsou nutné pro vyřízení objednávky. Bez registrace a přihlášení si pouze můžete zboží prohlížet, nikoliv koupit. Můžete však vybrané zboží dát do nákupního košíku a až jej budete chtít koupit, systém Vás vyzve k registraci, pomocí jednoduchého formuláře. Pokud jste prodejci vojenského vybavení a chcete tedy nakupovat za velkoobchodní ceny, vyplňte ve formuláři údaje o firmě. Registrační údaje lze kdykoliv změnit, není nutné se znovu registrovat. Platbu lze uskutečnit dobírkou nebo předem - převodním příkazem z účtu na účet.
Novinkou na armyshopu jsou krátké kalhoty Division shorts z bavlněného materiálu, s dvojitými švy, moderního lehce opraného vzhledu. Dále profesionální spací pytel - pro přežití v přírodě. V aktuálním katalogu army eshopu tvoří širokou nabídku mimo jiné i spacáky, bivaky a maskáčové celty. Maskáčové celty jsou k dostání v různých rozměrech, například 180 x 180 cm nebo 125 x 340 cm.Jednou z nejprodávanějších celt je originál celta švýcarské armády s rozměrem 160 x 160 cm. Cena je od 420 Kč. Pokud sháníte obličejovou masku a nedaří se, na armyshop.cz je seženete určitě. Ceny za obličejové masky se pohybují od 2860 Kč výše. Koupit se k masce můžete i brašnu. Velmi využívané jsou dalekohledy pro noční vidění. Systém nočního vidění využívá zesilovače světla s vakuovou trubicí a fotokatodou emitující elektrony. Ty vytvoří nazelenalý obraz na obrazovce. Obrazovka se pozoruje pomocí okuláru. Dalekohledy pro noční vidění mají vestavěnou infračervenou svítilnu, díky které lze dalekohled použít i v naprosté tmě. Běžně dalekohledy pro noční vidění používají záchranáři nebo bezpečnostní agentury, apod. Hledáte vhodnou obuv do lesního terénu? Boty z nabídky army obuvi jsou naprosto vhodné. Boty do lesa koupíte na všech army e-shopech.