Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Prodej spodního prádla, značkové pánské spodní prádlo katalog, luxusní dámské spodní prádlo levně, erotické, sexy prádlo na spaní

Bez spodního prádla by se dnes obešel asi málokdo. Spodní prádlo je součástí šatníku všech žen, pánů a dětí. Zdrojem našeho intimního ošacení je samozřejmě obchod se spodním prádlem.

Ženy nejraději chodí nakupovat prádlo do značkových obchodů avšak tyto obchody se spodním prádlem jsou poměrně drahé, a ne zrovna každý si může dovolit kupovat veškeré prádlo značkové. Ačkoliv spodní prádlo zná naprosto každý, asi málokdo ví něco z historie.

Zrod spodního prádla bychom mohli hledat už roku 2000 před naším letopočtem, kdy si ženy na ostrově Kréta odívaly poprsí zvláštním kusem látky. O něco později si římské ženy omotávaly poprsí strohým pruhem látky. I ve středověku se místo podprsenky stále používal pruh látky. Začínají se objevovat korzety, které jsou jakousi obdobou mužských brnění. Oblíbené zůstaly ještě po několik století. V roce 1907 se prvně dámská podprsenka objevila v americkém magazínu Vogue, ovšem nadšeni jí byli pouze Francouzi, zbytek světa podprsenku odmítal. To však Francouze neodradilo. V roce 1915 byla podprsenka uznána jako nezbytná část každodenního odívání. Zpočátku se rozlišovaly pouze tři základní velikosti - S, M, L. Další velikosti - A, B, C, D byly zavedeny v roce 1935. To už jsou velikosti, jaké známe my dnes. Během světové války si ženy většinou šily podprsenky sami.

Dnes už jsou podprsenky a další části spodního prádla běžně k dostání. Nejedna žena by si alespoň občas chtěla udělat radost a dopřát si luxusní spodní prádlo. Pokud i Vy po tom toužíte, sledujte výprodeje a akce ve značkových obchodech se spodním prádlem v místě vašeho bydliště a neměl by být problém koupit luxusní dámské spodní prádlo levně.

Výprodeje a různé slevy probíhají ve většině prodejnách po průběžně po celý rok. Levné spodní prádlo koupíte v neznačkových prodejnách, u vietnamských obchodníků a také v second-handech. Ne všude však nabízejí spodní prádlo kvalitní. Zvláště dětem je vhodnější koupit spodní prádlo vyšší kvality. Nekvalitní prádlo může právě u malých dětí vyvolat alergie či způsobit ekzémy a vyrážky. Ať už nakupujete kdekoliv, měl by být prodej spodního prádla doplněn informacemi o nabízených výrobcích. To znamená, z jakého materiálu jsou vyrobeny, apod. Dětské spodní prádlo není rozlišované podle velikostí jaké známe u dámského a pánského prádla, rozlišovací kritérium zde tvoří věk dítěte pro které prádlo kupujeme.

I dětské spodní prádlo je k dostání v mnoha značkách, nabízející vysokou kvalitu. Předmětem zájmu obou pohlaví se stalo dámské erotické spodní prádlo. Některé ženy si jej oblékají jen pro konkrétní příležitosti, jako je svatební noc, různá výročí, apod. Jsou však i ženy, které nosí dámské sexy spodní prádlo na spaní. Nejen v České republice se výrobci spodního prádla předhánějí v kvalitě výrobků novinek a hitů dané sezony. U nás je nejznámější spodní prádlo Andrie, Anita, Biz, Luna, Markéta, Timo a Calvin Klein. Uvedené značky poskytují svým zákazníků katalogy. Kromě klasického dámského spodního prádla samozřejmě obsahuje značkové pánské spodní prádlo katalog také. U mužů je velmi oblíbené značkové pánské spodní prádlo Styx.

Styx nabízí skutečně luxusní pánské prádlo, nejen trenýrky. Právě trenýrky jsou šité ze třech dílů. Cena na internetových obchodech se nyní pohybuje okolo 250 Kč. Na výběr jez mnoha barev, velikostí a střihů. Spodní prádlo Styx zasílá v plechové krabičce. Sortiment značky Styx dále obsahuje slipy s nohavičkou, slipy bokovky, sportovní slipy a spodní tílka, u mužů velmi oblíbená.

Pro sport je ideální pánské prádlo Dim, které je vyráběno z prodyšného materiálu. Pánské prádlo Dim je většinou v černé barvě. Ceny jsou od 275 Kč výše. Ve vybraných e-shopech nyní probíhají akce na boxerky v černé barvě s mottem 'Více volnosti.' působí na trhu neméně oblíbené prádlo Calvin Klein. Pánské spodní prádlo Calvin Klein je k dostání v různých barvách, dokonce i v růžové. Ceny jsou od 550 Kč výše. Ve slevě jsou aktuálně slipy Calvin Klein.

Pro ženy, které mají rády pohodlí nabízí spodní prádlo Triumph. Tato značka nabízí vysokou kvalitu veškerého prádla. Ceny jsou velmi příjemné. Luxusní podprsenky vysoké kvality lze koupit za 279 Kč Dále se v sortimentu nachází kalhotky, tanga, podvazkové pásy a korzety, které jsou pochopitelně o něco dražší ( cena cca tisíc korun ). Dále je u žen oblíbené spodní prádlo Atlantic a Daniela. Dámské spodní prádlo Daniela je ryze české prádlo. V nabídce se nachází veškeré druhy spodního prádla, od podprsenek, kalhotek a tang, až po korzety a body.