Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

www.Gemoney.cz GE Money bank Internet banka, Gemoneybank.cz

Z mnoha bankovních společností a institucí je právě GE money bank internet banka jedna z nejznámějších a především nejdůvěryhodnějších. Bankovní produkty jsou nabízeny nejen drobnějším klientům, ale také menším a středním firmám. Významné postavení zaujímá GE Money Bank v oblasti poskytování úvěrových služeb.

Na území České republiky najdete celkem 636 poboček GE Money Bank. Velmi využívanou službou je ge money bank internet banka. Pomocí služby GE money bank internet banka je možné provádět různé transakce z účtu, kontrolovat zůstatek na Vašem účtu apod.
Na oficiálních internetových stránkách www.gemoney.cz najdete všechny informace o nabízených produktech, také zde najdete vstup do internetového bankovnictví.
GEMoney Bank nabízí běžné účty, studentský účet, také dětský účet. Zajímavou službozu je Kontokorent. A samozřejmě ge money bank internet banka, dále Mobil banka ( GSM Banking ) a Telefon Banka. Samozřejmostí jsou karty k základným účtům. Nyní navíc probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát zájezd. Více informací k této soutěži si přečtěte na www.gemoneybank.cz
Pokud jste se rozhodli pro založení běžného účtu, můžete si o jeho zřízení zažádat po telefonu. Vybrat si dále můžete ze třech základních druhů běžných účtů. Pokud účet nebudete využívat příliš často, je pro Vás nejvhodnější účet Konto Genius. V opačném případě zvolte účet Genius Active+ nebo Genius Active. Získáte tak velký počet transakcí zdarma. V případě, že byste nebyli spokojeni, GeMoney Bank nabízí záruku vrácení peněz za vedení účtu, do šesti měsíců od založení účtu. Měsíční poplatek za vedení účtu se je od 79 Kč do 169 Kč, záleží na zvoleném typu účtu. Výpis účtu je zdarma. Změna, zrušení a zadání trvalého příkazu přes službu gemoney bank internet banka je také zdarma. O podmínkách získání účtu se více dočtete na gemoneybank.cz. Pokud chcete ušetřit a získat různé výhody, zažádejte si o zřízení produktu ge money bank internet banka. To Vám umožní rychlou komunikaci s bankou a neustálý kontakt s Vašimi penězi. Jednoduše, rychle a pohodlně lze zadávat platební příkazy, kontrolovat zůstatek na účtě. Dále získáte možnost dobít si mobilní telefon. Pomocí služby GE Money Manager získáte kontrolu nad Vašimi příjmy a výdaji a můžete si tak plánovat Váš rozpočet. GE Money banka lze zřídit ke všem typům ůčtů.