Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Ložnice nábytek, ložnice fotogalerie, ložnice z masivu,ložnice Dream,ložnice Asko, ložnice akce slevy, prodej ložnic

Nábytek do ložnice lze dnes díky stále častějším výprodejům a slevám pořídit poměrně levně. Záleží však na materiálu, ze kterého je nábytek vyroben. Nejdražší je jednoznačně nábytek do ložnice z masivu. Nábytek si můžete prohlédnout přímo v prodejnách, nebo na e-shopech jednotlivých firem. Většina kamenných prodejen však neumožňuje ihned po vybrání zboží si odvézt, musíte si jej objednat, stejně jako v e-shopu. Rozdíl je v tom, že na e-shopu si na vybraný nábytek do ložnice nemůžete sáhnout. Ale minimálně sekce ložnice nábytek fotogalerie by měla být součástí webových stránek. 
Prodej ložnic probíhá v prodejnách Kika, Ikea, Sconto, atd. Na e-shopech a webových stránkách těchto výrobců a prodejen se vždy můžete podívat na aktuální zboží, které je možné objednat. Sekce ložnice fotogalerie se nachází na všech e-shopech. Může Vám usnadnit výběr, ještě předtím, než se vydáte přímo do prodejny nábytku. Minimálně Vám to ušetří čas v obchodě strávený. 
V současné době většina výrobců láká zákazníky do svých prodejen nebo e-shopů na různé výhodné akce – výhodný prodej, ložnice výprodej či ložnice akce, slevy. Někteří výrobci nábytku do ložnice dokonce nabízí svým zákazníkům různé bonusy za pravidelné nákupy nebo při nákupu nad určitou částku. Tím může být dovoz vybraného zboží až domů zcela zdarma apod. Podobné akce najdete i na e-shopech, kde si stačí vybrat v rubrice nábytek fotogalerie. Právě nákupy na e-shopech bývají mnohdy výhodnější. S vyšší cenou musíte počítat zejména při výběru ložnice masiv.
Ložnice Dream má ve svém sortimentu hned několik firem, například firma Jena nebo Mona nábytek. Dream ložnice je v barvě přírodního dřeva. Nábytek je jednoduchý, moderní. Celou ložnici pořídíte kolem 30 000 Kč.
Aktuální nábytek do ložnice Ikea si můžete prohlédnout na jejich oficiálních webových stránkách. Nyní probíhá akce s názvem Vstávejte! Je čas na změnu Vaší ložnice. Prodej ložnic také Ikea nabízí moderním nábytkem do Vaší ložnice. Nyní za výhodné ceny. Obchodní dům s nabídkou ložnice Ikea navštivte v Praze, Brně nebo Ostravě.
Nábytek do ložnice Sconto zahrnuje velice širokou nabídku různých tvarů a barev. Na webových stránkách máte možnost ověřit si dostupnost vybraného nábytku Sconto ložnice na skladě. Právě teď probíhá mimořádná akce – sleva 20 procent na všechno. Některé ložnice jsou také zařazeny do výprodeje. Ložnice Sconto poskytuje svým zákazníkům mnoho zajímavých služeb – např. Svatební listy, Novomanželskou 10 procentní slevu apod.. Podrobné informace o službách se dočtete na oficiálních stránkách Sconto nábytek. Nyní je navíc možnost koupit nábytek do ložnice Sconto na splátky bez úroků. Jako jedna z mála firem má Sconto nábytek přes 10 000 kusů nábytku k okamžitému odběru. Ceny ložnice nábytku Sconto od cca 22 000 Kč do 28 000 Kč. Prodej ložnic Sconto navštivte v Brně, Praze nebo Ostravě.
Ložnice Kika najdete v snad největším obchodním domě s nábytkem u nás. Sortiment zahrnuje nábytek od světových i českých výrobců. Široká nabídka mnoha stylů a barev. V současné době probíhají 10 – 25 procentní slevy na ložnice a doplňky do ložni. Na internetových stránkách jsou k nahlédnutí aktuální prospekty. Obchodní dům Kika lze navštívit v Praze, Brně nebo Plzni.