Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Masážní přístroje na nohy, na hlavu, masážní stoly, polohovací masážní křesla Beck, Monalisa, skládací masážní lehátka, masážní vany na nohy, masážní boxy, masážní oleje Saloos, Sixtus

První masáže lidé prováděli již před třemi tisíci lety. Tehdy to byla jedna z nejčastějších léčebných metod. Existuje mnoho druhů a typů masáží, základy však pocházejí z Číny, Vietnamu, Japonska a Thajska.

Dobře provedená masáž nejen pomůže Vašemu tělu, ale navíc přijdete na jiné myšlenky a celkově se uvolníte. Pokud vás trápí zdravotní problémy jako je bolest zad, hlavy, apod. bude lepší zajít si k odborníkovi. Jinak lze masáž samozřejmě provádět i v domácím prostředí, stačí požádat například partnera. Pro zvýšení efektivity lze použít různé pomůcky na masáž, případně různorodé přípravky na masáž, zejména masážní oleje.

Masážní olejíčky mohou být ještě obohaceny o éterické oleje z levandule, apod. Masážní oleje používají i profesionální zdravotní maséři. Nejčastěji jde o masážní olej saloos ( salus ). Vhodný je i pro běžné užití doma. V lékárnách a také některých drogeriích je běžně k dostání v 50 ml skleněných lahvičkách. Větší balení je většinou na objednání. Jedná se potom o 250 ml až 1 000 ml plastové lahvičky. Tyto masážní oleje Saloos nabízí širokou škálu možností využití. Podporují léčbu bolesti zad, krční páteře. Použít je lze také na ztuhlé svaly, unavené či studené nohy, celulitidu a strie, ekzémy a lupénku, na popáleniny a opruzeniny, na citlivou pleť, popraskané paty a suchou kůži. Další možností může být např. masážní olej Sixtus.

Jaký konkrétní typ masážního olejíčku bude na vaše problémy vhodný vám poradí v každé lékárně či drogerii. Ceny se pohybují již od 90 Kč. Masážní olej nabízí také internetové lékárny.

Velmi oblíbené a žádané jsou zejména u žen kosmetické masážní přístroje, jež napomáhají například v boji proti celulitidě nebo pomáhají udržet štíhlou postavu. Dále napomáhají proudění lymfatického systému. Nejobyčejnější masážní přístroj pořídíte cca za 390 Kč. Dražší a s více možnostmi jsou okolo 900 Kč.

Bolí vás často nohy nebo vám otékají?

Speciální masážní přístroje na nohy vám pomohou od bolesti. Je sice pravda, že masážní přístroj na nohy není nejlevnější pomůcka na masáže, avšak je to velmi dobrá investice do budoucna a hlavně do vašeho zdraví a pohodlí. Jestliže si přístroj na masáž nohou zakoupíte, jistě toho nebudete litovat. Ceny se pohybují mezi 4 000 a 10 000 Kč. Levněji pořídíte masážní vany na nohy. Na principu podtlakové masáže pracuje vakuový masážní přístroj. Ideální je pro léčbu celulitidy a zeštíhlení problémových partií těla. Odbourává podkožní tuk, odstraňuje drobnější žilky. Protože cena za takovýto masážní přístroj je hodně vysoká, vyplatí se zajít si do masážního salonu, a zaplatit si přímo tuto masáž. K provádění masáže, kterou provádí vakuový masážní přístroj, je nutné odborné školení. Pro doma je vhodnější spíše ruční masážní přístroj. Na celulitidu si domů kupte masážní pás. Praktický lékař či masér samozřejmě musí mít masážní lehátko.

Jaká masážní lehátka prodej masážních potřeb zahrnuje?

Klasická dřevěná dvou nebo 3-dílná, případně elektrická nebo hliníková. Skládací masážní lehátka a masážní křesla polohovací levně koupíte na internetu nebo v bazarech. Nová jsou dostupná od 7 000 Kč, použitá masážní křesla a masážní stoly za ještě mnohem nižší cenu. V ordinacích většinou najdete polohovací masážní křeslo, neboť je pro lékaře či masére praktické. Pro zpříjemnění sprchování slouží masážní boxy Boston, Laguna, Artec, City low, Denver, Florida nebo masážní box Benelux.