Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Piercing shop, piercing e-shop, www.piercingshop cz, piercing náušnice prodej slevy

Piercing náušnice nabízí piercing e-shop - piercingshop. Na výběr jsou pecky, kroužky, činky, řetízky, hvězdičky a diamanty, hroty, tyčinky apod. Piercing e-shop má k dispozici katalogy, fotky a návrhy piercing náušnic.

Při výběru vhodné piercing náušnice je potřeba zvolit vhodný a zdravotně nezávadný materiál. Volbou nekvalitního nebo nevhodného materiálu může dojít k alergické reakci pokožky nebo k zánětům. Při samotné aplikaci piercingu je třeba dbát na čisté a sterilní prostředí a použití dezinfikovaných pomůcek. U piercingových salonů si všímáme prostředí a čistoty, než se rozhodneme, u koho si nechat piercing dělat. Nejoblíbenějším materiálem pro piercing náušnice je stříbro, chirurgická ocel a pro ozdobu bývá zčásti použit třeba i drahý kámen.

Piercing do ucha je všeobecně známý a podobný klasickým náušnicím. Bývá na fantazii každého, do jaké části ucha si piercing umístí.

Piercing do brady (piercing na bradu, piercing do rtu) se většinou nachází pod spodním rtem úst. Dobře vypadají hroty a piercing pyramidy, popř. pecky.

Piercing do jazyka je nejvíce oblíbený. Pecky nejrůznějších tvarů, barev a materiálů jsou propíchnuty zkrz přední část jazyka.

Piercing do pupíku je vybírán hlavně ženami pro zvýraznění bříška. Používají se piercing kroužky a drahokamy.

Piercing shop, piercing e-shop, www.piercingshop cz

Pro výběr té nejhezčí piercingové náušnice nalézáme motivaci v piercing katalogu, kde jsou ukázky foto piercingu s popisky materiálů a cen.

Piercing foto nabízí piercingshop, prodej piercing náušnic na internetu (piercing e-shop) nebo v kamenné prodejně.

Piercing shop nabízí slevy, výprodeje za akční ceny.