Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy ceník, cena, akce, levné slevy pokládka, návod, montáž, pokládání baumax

Nabídka podlah je velmi široká. Vybrat si můžete laminátové plovoucí podlahy nebo dřevěné plovoucí podlahy. Na internetových stránkách jednotlivých výrobců a prodejen pro plovoucí podlahy ceník je vždy aktuální.

Plovoucí podlahy laminátové jsou velmi výhodnou koupí. Cenově jsou rozhodně výhodnější než pravé dřevěné. Jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Povrchová úprava je dostatečně tvrdá, což pro Vás znamená, že ihned po pokládce je možné podlahu využívat. Jednou z výhod je snadná a rychlá montáž a pokládání plovoucích podlah. Ženy jistě ocení snadnou údržbu. Laminátové plovoucí podlahy se vyrabějí v mnoha barvách a dekorech. Nejčastější je dekor dřeva. Mnohdy je k nerozeznání od pravé dřevěné podlahy. Nevýhodou je podmínka kvalitní roviny. Téměř v 90 procentech je nutné podlahu vyrovnat, to znamená zvýšení ceny za jinak cenově příznivou podlahu. Poškození povrchu vrypem většinou nelze odstranit.
Dřevěné plovoucí podlahy jsou až o pět stupňů teplejší. Výhodou je velmi dlouhá životnost. Stejně jako plovoucí podlahy laminátové jsou dřevěné plovoucí podlahy vhodné pro alergiky. Naprosto vhodné jsou pro podlahové vytápění. Navíc dřevěná plovoucí podlaha zajistí neustálý kontakt s přírodou a nezaměnitelné textury. Pro zvýraznění je možné namoření dřeva. Ceny jsou však mnohonásobně vyšší než u laminátových plovoucích podlah. Údržba je navíc dost problematická a náročná. Oxidací se dřevo postupně zbarvuje. U dřevěné plovoucí podlahy montáž a pokládka bez profesionálů je naprosto nemožná, neboť je dost složitá. Dřevěnou podlahu snadněji napadají plísně a houby, snadno ji lze také poškodit vrypem. Následné odstranění vrypu je stejně jako u laminátových podlah téměř vždy nemožné.
Plovoucí podlahy levně zajišťuje internetový obchod, který nabízí mnoho druhů podlahových krytin, včetně korkové podlahy. Dále nabízí dodání podlah konkrétních výrobců. V nabídce je nejen prodej, ale také dovoz až domů a montáž plovoucí podlahy. Nabízené podlahy je možné vidět ve vzorkovně. V e-shopu probíhá také výprodej plovoucích podlah.
    Nyní nabízí na plovoucí podlahy slevy mnoho kamenných prodejen i jiných e-shopů, kteří se tak snaží přilákat si zákazníky.