Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Kuchyňské pracovní desky beton, kámen, mramor, pracovní desky do kuchyně, vzorník, ceník, kamenné, Egger kaindl pfleiderer polyform zebrano kronospan

Zařizujete právě novou kuchyň a nevíte, do které kychyňské pracovní desky dát naspořené peníze? Nabídka je opravdu široká. Při výběru kuchyňské pracovní desky byste měli brát zřetel na to, zda chcete mít doma takovou kuchyňskou pracovní desku, která bude spíše praktičtější a snadější na úklid, nebo zda je pro Vás přednější výsledný vzhled kuchyně. Důležitým faktorem při výběru kuchyňské pracovní desky je, jak často se u Vás doma vaří. Pokud je běžné, že se u Vás vaří pravidelně každý den, hospodyňky zcela určitě více ocení kuchyňskou desku snadnou na úklid. Při zařizování kuchyně byste proto měli věnovat tu nejvyšší pozornost.
    Kvalita řeckého mramoru je známa již od dob Sokrata a Perikla. Proto není divu, že kuchyňské pracovní desky mramor jsou u zákazníků velmi oblíbené. Kuchyňské pracovní desky z mramoru a žuly jsou vysoce odolné proti mastnotě a poškození. Navíc velmi pěkně vypadají. Mramorové pracovní desky koupíte již od 3800 Kč. Mnozí výrobci nabízí také výrobu desek dle přání zákazníka. Vybrat si můžete jakékoliv tvary.
    Kuchyňské desky beton se v kuchyni vyjímají velmi zajímavě a originálně. Dodají kuchyni velmi osobitý nádech. Vůbec zde neplatí, že šeď v kuchyni je nudná. Jestliže se Vám líbí spíše drsnější, průmyslový design, bude výběr pracovní desky beton určitě správný.
    Neméně oblíbené jsou také kuchyňské desky z kamene. Kuchyňské pracovní desky se vyrábějí buď z umělého kamene nebo přírodního kamene. Pracovní desky kamenné, vyrobené z umělého kamene, jsou odolné vůči mechanickému i teplenému poškození. Deska působí velmi esteticky. Volit můžete z mnoha barev. Tyto pracovní desky kamenné lze snadno opravit přebroušením. Cenově je řadíme mezi střední cenové relace. Kuchyňské pracovní desky kámen přírodní jsou více náchylnější na kyselé prostředí ( např. ocet, citronová šťáva ). Běžné užívání této pracovní desky do kuchyně nepoškodí. V případě přírodní kamenné pracovní desky je třeba věnovat více času údržbě.
    Kuchyňské pracovní desky Egger jsou velmi oblíbené a známé mezi zákazníky. Pracovní desky Egger vytváří jednak estetický dojem a také jsou vhodné pro časté používání. Desky jsou kombinací laminování a surových dřevotřískových desek. Kuchyňské pracovní desky egger poskytuje vysokou ochranu před vlhkostí. Všechny pracovní desky egger jsou opatřeny speciální vrstvou overlay, což znamená, že jsou upraveny pro vyskokou zátěž oděrem. Výhodou těchto pracovních desek Egger je snadná údržba.
Pokud si stále nejste jistí, kterou pracovní desku si vyberete, v každé prodejně Vám poskytnou na kuchyňské desky vzorník. Vybírat potom můžete ještě v klidu domova.
    Velmi kvalitní nabízí pracovní desky Kaindl, společnost těšící se celosvětovému úspěchu s dřevěnýámi materiály. Pracovní desky Kaindl vyrábí od počátku roku 2000. Jedná se o středně tvrdé desky, jež odpovídají nejnovějším technickým kritériím.
    Dále do České republiky dováží pracovní desky pfleiderer. Pracovní desky Pfleiderer lze využít jako kuchyňské desky i jako odkládací plochy do koupelny. Desky Vám zkrátí přesně na míru. K dostání jsou jak v v jednostranně i oboustranně zaobleném provedení. Firma Pfleiderer na objednávku dodá desky v šířce 64, 80, 100 a 120 cm a při délce 410 nebo 530 cm. Dodací lhůta je 6 týdnů.
    Stále větší oblibu si o zákazníků získávají pracovní desky polyform. Polyform je ochranná známka, pod níž se na trh dostávají jednak kuchyňské desky Polyform, parapety, schodové prvky a další kuchyňský a koupelnový nábytek. Pro výrobky Polyform je typická snadná údržba, hygienická nezávadnost, trvanlivost a praktičnost.
    Do moderních kuchyní se hodí zejména pracovní desky zebrano. Vytváří zajímavý a originální design. I pracovní desky zebrano jsou snadné na údržbu. Také pracovní desky Kronospan jsou vhodné spíše do modernější kuchyně. V nabídce je mnoho dekorů a různých povrchových struktur v lesklém nebo matném provedení. Kuchyňské pracovní desky Kronospan dokonale imitují dřevo i kamen. Výroba pracovních desek Kronospan není závislá na externím dovozu komponentů, což je veká výhoda.
    Jedny z nejtvrdších pracovních desek jsou pracovní desky Max a desky Wenge. Kvalitní tmavá dřevina, ze které se pracovní desky Wenge a desky Max vyrábí, pochází ze Střední Afriky. S pracovní deskou Wenge získá kuchyň exotický nádech a zároveň vypadá honosně. Dřevina Wenge je nejdražší ze všech dřevin světa.
    Na internetových stránkách firem najdete pro zboží pracovní deska do kuchyně ceník zdarma ke stažení, případně si jej vyžádejte na prodejně.