Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Psí oblečky pro psy, psí známky pro psy, psí strojek na psy, psí známky na krk, strojky na stříhání psa, psi

Chovatelské potřeby pro psy svým zákazníkům a jejich psím miláčkům nabízí široký sortiment zahrnující krom klasických pořeb, jako jsou krmiva, obojky a vodítka, apod. také oblečky pro psa, známky pro psy, strojky na psi a různá psí obydlí. Lidé dopřávají svým zvířecím přátelům stále větší a lepší luxus. V dnešní společnosti už není výjimkou pes, který se stal členem rodiny. Někteří majitelé psům dopřávají větší luxus, než sami sobě. Pes se jim potom odmění svou věrností a poslušností.
    Trendem jednadvacátého století jsou oblečky na psa. Majitelé zejména menších plemen psů sledují psí módu. Psí oblečky lze rozdělit podle toho, zda jsou určené pro letní či zimní měsíce. Pro psí dámy můžete zakoupit dokonce speciální psí šaty, v současné době jsou nejprodávanější šaty v růžové barvě.Dále jsou nyní v módě také šaty černé, modré, bílé i různé barevné kombinace. Takové oblečky se potom hodí spíše na jaro nebo na podzim. Psí oblečky jsou dostupné ve velikostech XS, S, M, L, XL, tedy stejných jako u lidského oblečení. Pokud se svými miláčky nevynecháte jedinou společenskou událost, kde jsou pejsci více než vítáni, neměly by elegantní šaty v psím šatníku rozhodně chybět. K dostání jsou od cca 800 Kč až do 3000 Kč. Samozřejmě za šaty z nových aktuálních kolekcí známých výrobců, můžete utratit ještě více peněz. Záleží jen na Vás, jaký luxus chcete mazlíčkovi dopřát.
Sportují Vaši psi rádi? Pak jim určitě pořiďte tepláky training a k tomu sportovní mikinu pro psy. Pokud chcete, aby to pejskům slušelo i na běžných procházkách, k dostání jsou i džíny nebo celé komplety. Koupit lze také nepromokavé bundy, které jistě ocení nejen Vaši pejsci, ale i Vy. A aby vše bylo dokonalé, nezapomeňte na kšiltovky a čepičky, případně také na šátky pro psy.
    Jednou z dalších stále častěji využívaných možností je nechat si vyrobit psí známky na krk. Vhodné jsou nejen pro pejsky, kteří rádi utíkají, ale i pro psy parádivé, respektive pro parádivé páníčky. Známky pro psy usnadní najít majitele ztracených miláčků, ale pouze v případě, že známky pro psy obsahují jakýkoliv kontakt na majitele. Známky na psy jsou různých tvarů a natisknout nebo vyrýt si na ně můžete nechat opravdu cokoliv. Oblíbené jsou známky na psy ve tvaru srdíčka a s vyrytým jménem psího mazlíčka. Psí známky se vyrábějí jak plastové, tak kovové. Ke známce pro psa si můžete objednat i přívěšek na krk, obsahující stejný motiv jako psí známka.
    Chovatelské potřeby pro psy také nabízí strojek na psy. Používá se ke stříhání psích chlupů. Pokud si nechcete pořizovat strojek na psy, zaveďte pejska do psího kadeřnického salonu. Avšak koupě strojku na psy je rozhodně levnější alternativou psích salonů. Navíc obsluha stříhacích strojků pro psy je zcela jednoduchá. K dostání jsou už od 500 Kč. Investice se Vám zcela jistě vyplatí. Na všechny strojky je poskytována záruka 24 měsíců, dále záruční i pozáruční servis. Do České republiky se v současné době nejvíce dováží strojky od německého výrobce Moser. Výrobce nabízí ke koupi také náhradní díly. Tyto strojky využívají i mnozí profesionálové v psích kadeřnictvích.