Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Cetelem půjčky, www.cetelem.cz, půjčka Cetelem karty aura, cetelem cash back

Jednou z mnoha společností v České republice, která nabízí půjčky je Cetelem. Jedná se o jednu z největších nebankovních společností u nás. Společnost Cetelem se specializuje na poskytování úvěrových služeb spotřebitelům.

Půjčky Cetelem zprostředkovává již od září roku 2000. Obchodní činnost však společnost zahájila už v roce 1997. Půjčky Cetelem nabízí účelové i neúčelové osobní půjčky. Dále jsou v nabídce speciální produkty Autoúvěr a Motoúvěr, které jsou určené k financování motorových vozidel. Společnost také nabízí kreditní karty Aura Cetelem až s padesátidenním bezúročným obdobím a novou službu Cash Back s možností platby i výběru hotovosti.
Osobní půjčka Cetelem je především prostředkem pro umožnění přání náročnějších klientů. Pokud zrovna plánujete přestavbu bytu, nákup dražšího nábytku nebo třeba motorového vozidla, je pro Vás Cetelem půjčka jako stvořená. Osobní půjčka Cetelem Vám umožní splnit si svá přání rychle a poměrně snadno. Cetelem půjčky nabízí od dvaceti tisíc korun až do výše jednoho milionu korun. Výhodou je, že si sami můžete vybrat, kolik měsíců budete půjčku Cetelem splácet. A to od šesti do sto dvaceti měsíců. Pokud se rozhodnete pro osobní půjčku Cetelem, nemusíte ani nikam chodit. Vše lze vyřídit po telefonu, elektorinickou poštou a klasickou poštou. Přímo na internetu si můžete zažádat o on-line půjčku Cetelem. Okamžitě se dozvíte předběžný výseledek posouzení Vaší žádosti, tedy zda Vám půjčku poskytnou či neposkytnou. K tomu, aby Vám půjčku Cetelem společnost poskytla nepořebujtete žádné zajištění, dokonce ani ručitele. S osobní půjčkou také získáte pojištění proti nečekaným situacím.
Osobní půjčka Cetelem je učena výhradně k financování osobních potřeb klientů. Na internetových stránkách www.cetelem.cz se dočtete podrobné informací o všech půjčkách, o kterél lze zažádat – např.půjčka na bydlení, půjčka na auto nebo půjčka na cokoliv. Půjčka Cetelem na auto nabízí padesát tisíc korun až milion korun.
www.Cetelem půjčka.cz je dostupná on-line od května roku 2005, na oficiálních internetových stránkách společnosti Cetelem - www.cetelem.cz .Na stránkách si můžete vypočítat kolik a jak dlouho byste spláceli.