Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Žaluzie do plastových oken, dřevěné žaluzie ceník rolety a žaluzie

Sluneční paprsky mohou být nepříjemné, když brání vaší práci nebo pokud způsobují ve vašem bytě nesnesitelně vysoké teploty. Řešením může být vhodně zvolená stínící technika. Dnes už se nemusíte obávat nepravidelných oken a nevzhlednosti žaluzií, výrobci se přizpůsobí vašim představám a požadavkům. Vybrat si můžete z celé řady druhů.

Žaluzie do plastových oken i dřevěných oken, žaluzie vertikální či horizontální, dřevěné venkovní žaluzie a další výběr i atypických žaluzií. Kromě žaluzií můžete zvolit také rolety, markýzy a sítě proti hmyzu. Udržovat žaluzie do oken je velmi snadné a díky možnosti zvolení barvy, druhu a velikosti se mohou stát i vkusným bytovým doplňkem, který snadno zútulní každou místnost. Pro žaluzie ceník jednotlivých firem obvykle neudává vysoké ceny, dražší mohou být venkovní žaluzie, přesto lze sehnat stínící techniku za příznivou cenu.

Nejčastěji využívané jsou vertikální žaluzie. Klasické lamely, které jsou využívané pro vertikální žaluzie, mají šířku 127 mm. Můžete však také zvolit dražší lamely, s nadstandardními vlastnostmi, jako je například nehořlavost či nepropustnost. Kromě šíře 127 mm je k dispozici šíře 89 mm, jejich nevýhodou je větší objem ve staženém tvaru.

Měníte-li stará dřevěná okna za plastová, nemusíte se obávat, že neseženete vhodné stínící zařízení. Žaluzie do plastových oken se montují před okenní rám a k jejich ovládání slouží nekonečný řetízek, který umožňuje jejich vytahování i sklápění. Manipulace je velmi jednoduchá a žaluzie vhodně dotvoří moderní interiér vašeho bytu.

Stínící zařízení umožňují i venkovní použití. Oblíbené jsou zejména venkovní žaluzie dřevěné nebo klasické žaluzie, upravené pro vnější užití. Venkovní stínění je často efektivnější, protože slunce vůbec nedopadá na okno, a to tak nepřenáší teplo dovnitř bytu. Můžete volit mezi ručním ovládáním a ovládáním pohonem, možné je využít i centrální ovládání, pokud máte větší počet žaluzií. Pro venkovní žaluzie ceník obvykle udává vyšší ceny, než pro klasické žaluzie. Důvodem jsou vyšší nároky, které jsou kladené na materiál.

Máte-li byt zařízený v klasickém stylu, je-li váš nábytek dřevěný, nejlépe se na vašich oknech budou vyjímat dřevěné žaluzie. Dřevěné žaluzie katalog firem nabízí v mnoha barvách a odstínech, takže můžete stínící zařízení sladit s barvou vašeho nábytku či podlahy.

Výrobců stínící techniky je celá řada. Jedním z největších výrobců stínící techniky u nás je firma Velux. Žaluzie Velux jsou kvalitní a uspokojí i náročného zákazníka. Na jejich stránkách vám umožní prohlédnout si rolety a žaluzie fotogalerie, která obsahuje velké množství zboží. Následně můžete využít i internetového obchodu. Pro žaluzie a rolety ceník obvykle udává ceny za různé druhy žaluzií. Žaluzie Velux mají dlouholetou záruku.

Ceny pro žaluzie do oken ceník udává podle rozměrů jednotlivých oken. Někdy pro rolety a žaluzie ceník využijete pouze pro orientační ceny, nemusíte se zabývat přesným počítáním, protože některé firmy nabízejí službu, kdy stačí nadiktovat jednotlivé rozměry a dostanete zpět cenovou nabídku. Zdá-li se vám zboží drahé, sledujte pravidelně nabídku jednotlivých firem a obchodů, často se vyskytují na žaluzie a rolety akce, slevy, výprodej či doprodej.

Nečekejte až se váš byt promění ve výheň a investujte peníze do stínící techniky. Využijte současnou širokou nabídku a propojte funkční i estetickou kvalitu zboží. Ať už zvolíte tradiční vzhled či dáte přednost modernímu designu, žaluzie mohou vhodným způsobem podtrhnout estetiku interiéru vašeho bytu.