Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Skate e-shop on-line, www.skate shop online, skate eshop www.skateshop cz

První zmínky o skateboardingu se k nám dostaly ze Spojených států v polovině 70. let. Skateboarding je v podstatě surfování na dřevě a betonu, vesměs kdekoliv ve městech nebo ve vyhrazených skate parcích. Provozuje se na prkně zvaném skateboard, skládajícím se z desky, podvozku, ložisek, koleček a protiskluzové lepenky. Jezdec stojí jednou nohou na skateboardu a druhou se odráží od země. Tehdy si skateboardy fandové vyráběli sami, z jakékoliv desky, která byla po ruce. Cílovou uživatelskou skupinou jízdy na skateboardu jsou především mladí lidé.
Skateboard je nejčastěji vyroben z dřevěné desky vespod se 4 kolečky. Mezi známé výrobce skate desek patří : Antihero, Funstorm, Krooked, Peace, Rasa Libre, Real, Shortys. Skateboardy se mimo jiné od sebe liší velikostí, tvarem i materiálem, kterým může být třeba PVC, laminát i kanadský nebo čínský javor, případně se přidává i skelné vlákno. Cenově se pohybují od cca 400,- Kč. Nejlepším materiálem na skateboard ovšem stále zůstává čerstvý kanadský javor, to je prvotřídní kvalita.
Co se týká oblečení, nic zvláštního není třeba, samozřejmě se oblečení na skateboarding liší od oblečení např. na kolo. Skate oblečení se rozlišuje na sportovní a módní („skejťácké“). Skateboardisté mají v oblibě určité speciální obchody se skate zbožím. Vyhledáváme: www.skate shop.cz na internetu. Např. na skate shop on-line - www.skateshop.cz, www.xride.cz nebo www.megaskate.cz jsou vyhlašovány akce, kdy je možné si značkové zboží koupit za velmi dobré peníze a to pouze na skate eshop, protože v kamenných obchodech jsou ceny vesměs vyšší.

Akorát pro jízdu na u-rampě je nutné mít chrániče loktů a kolenou a přilbu. U skateboardistů vesměs více záleží na jízdě samotné, než na oblečení, i když to je také velice specifické, většinou se jedná o nedbalý styl. Tzv. módní skate styl je propagován v kamenných i on-line obchodech. Zde nabízí skate mikiny, trička, košile, vesty, svetry, bundy - zimní a jarní skate bundy, kalhoty na skate, skate kšiltovky a čepice a skate boty.

Právě obuv na skate je možné na skateshop on-line shlédnout rozlišenou do dvou skupin : skate boty módní – zde jde v první řadě o značku obuvi a o vnější efekt. Chůze v tomto typu obuvi jen z ryze módních důvodů a ne pro účely jízdy na skateboardu je pro uživatele nerozumná, protože si tímto způsobem a pravidelnou chůzí ničí nohy. Dalším typem skate obuvi jsou boty sportovní – stejně jako boty módní mají plochou spodní část podrážky a sklon podrážky je přizpůsoben co nejlepšímu ovládání prkna. Ve specializovaných prodejnách je výběr veliký, cenově dražší boty jsou pohodlnější a vydrží déle. Svršek boty se nejčastěji používá kožený, neopotřebí se tak rychle jako např. semiš.

Mezi nejznámější módní firmy zabývajícími se prodejem výhradně skate oblečení patří : DC, Billabong, Adio, Vans, Vehicle, Quiksilver , Roxy, Rip Curl, Horsefeathers, éS, Billabong, Circa, Calilove, Cuckoo, Horsefeathers, Element, Emerica, Etnies, Globe, Krooked, New Era, Peace, RDS, Ride, Salebra, Spitfire, Volcom, DVS, Lakai, Nugget. Skrze skate e-shop je možné si nejen vybrané značkové zboží zakoupit. Skateshop online také často nabízí mimo oblečení i jednotlivé součásti na skateboard. Další nespornou výhodu skate shop online nabízí v tom, že nové vyznavače skateboardingu zasvěcuje do tohoto sportu více do hloubky, nebo si na diskuzních fórech mohou vzájemně vyměnit pár zkušeností, případně pozvat na nějakou tu akci.
Ve skateboardingu existuje řada závodů a soutěží, které opravdu nejsou snadné a vítězem se nikdo lehce nestane. Většinou se jedná o různé slalomy, skoky do výšky, zdolávání různých překážek, zábradlí, sjezdy a u-rampa.