Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Svatební salon, svatební dekorace, svatební oznámení, vzory, svatební šaty, na svatbu, účesy, svatební kytice, svatební dorty, fotogalerie

Svatba je velmi důležitým dnem pro všechny snoubence. Dojemnému obřadu však předchází mnoho příprav. Včas je třeba zajistit svatební dekorace. Zařídit a rozeslat svatební oznámení, ne méně důležitá je svatební kytice a svatební šaty. Přestože svatební dorty dnes nabízí téměř každá pekárna, neměli byste ani jejich výběr podcenit. Pokud nemáte čas na zařizování všech těchto záležitostí okolo Vaší svatby, svatební salonu vše zařídí tak, jak si budete přát. Pro Vaší inspiraci si můžete prohlédnout svatební fotogalerie, ve kterých najdete obrázky z různých svateb, vybrat si podle svatební fotogalerie můžete šaty na svatbu, svatební dorty, svatební účesy, svatební oznámení, svatební dekorace a svatební kytice.
Jedním z prvních úkolů je vybrat a rozeslat svatební oznámení. Zvolit si můžete klasická svatební oznámení podle vzorů, některé firmy však nabízí tisk zcela originálních oznámení, dle návrhu zákazníků. 21. století nabízí možnost objednat si svatební oznámení, pozvánky a případně také jmenovky na svatební stůl prostřednictvím internetu. 
Svatební účesy a líčení nabízí jednak specializované salony i většina běžných kadeřnictví. Pro nevěstu je výběr svatebního účesu jednou z nejdůležitějších záležitostí. Pro dlouhé i krátké vlasy existuje mnoho variant nádherných účesů. Ještě před svatebním dnem je dobré dohodnout si s kadeřníkem zkoušku. To proto, aby se nestalo, že Vám účes, který jste si vybrali, nebude držet. Kadeřníci často využívají květinových ozdob do vlasů pro větší estetický dojem. Inspiraci pro svatební účesy najdete nejen ve svatebních salonech, ale také na různých internetových stránkách.
Dalším důležitým krokem je výběr a sladění svatební dekorace. Jednak je potřeba vybrat svatební dekorace na auto, dekorace svatební tabule a květinové dekorace na dort. Potom vše záleží na místě, kde se bude konat svatební obřad a následně svatební hostina. Pro každé místo je vhodná jiná svatební dekorace. S výběrem svatební dekorace Vám může pomoci květinová aranžérka, nebo pracovník svatebního salonu. 
Šaty na svatbu nabízí svatební salon nebo půjčovna svatebních a společenských šatů. Nejčastěji nevěsty chtějí klasické bílé šaty. Pro nevěstu, které má raději vše netradiční, nabízí svatební salon šaty na svatbu například v barvě růžové, ale také modré. Zajímavou volbou jsou šaty s květinovými dekoracemi, také v barvách růžová, modrá a zelená. Půjčovny svatebních šatů nabízí vždy ty nejaktuálnější modely od různých návrhářů a výrobců.
V neposlední řadě je nutné vybrat svatební kytici pro nevěstu. Inspiraci najdete jak na internetu, tak i v knihách. Vybírat je opravdu z čeho. Při výběru svatební kytice byste měli brát ohled na to, jaké máte svatební šaty. Nejčastěji voleným druhem květin jsou růže, v různých barvách, a lilie. Netradiční kytice jsou nejčastěji aranžovány z bergenie nebo také eukalyptu a chryzantémy. Velmi netradiční a zajímavou kytice však lze vytvořit i z růží.
Zapomenout nesmíte ani na svatební kytice pro maminky a pro družičky. Také svědkyně by měla mít kytici.
Společným výběrem snoubenců je výběr snubních prstenů. Je jen na Vás, zda zvolíte polštářek nebo květinovou krabičku na prsteny. Květinové krabičky a polštářky jsou připraveny ze stejných květin jako svatební kytice. Použít je můžete jak při svatbách v kostele, na hradech a zámcích, ale i při svatbě na zahradě. Polštářky a krabičky se většinou dají usušit, takže mají novomanželé velmi hezkou památku na svůj svatební den.