Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Těhotenské spodní prádlo pro těhotné, těhotenské podprsenky kojící, podprsenky pro kojící matky, těhotenské spodní kalhotky pro těhotné, těhotenské oblečení v těhotenství

Dnes již existuje široká nabídka těhotenské módy. V nabídce najdete těhotenské oblečení - nejen kalhoty, trika a šaty, ale také těhotenské spodní prádlo. Veškeré těhotenské oblečení umožňuje nastávajícím maminkám cítit se dobře a pohodlně. Prodejnu s těhotenskou módou najdete už snad v každém městě. Většinou jsou to specializované butiky. Maminky si těhotenské spodní prádlo, a další oblečení pořizují stále častěji. Dříve byla móda pro těhotné ženy brána jako zbytečnost, avšak dnes je tomu úplně jinak. Je zcela běžné a navíc i pochopitelné, že i nastávající maminky chtějí po celých devět měsíců čekání vypadat hezky a přitom se cítit pohodlně. Nejvíce se prodávají těhotenské rifle a šaty, ty především v létě a na jaře. Většinou koupíte těhotenské kalhotky a těhotenské podprsenky také v baby shopech, tedy obchodech s dětskou výbavičkou. Výběr však je užší než-li v těhotenském butiku. Stále větší poptávka je po pásech pro těhotné. Jde o bezpečnostní pás do auta. Těhotenské prádlo lze základně rozdělit na spodní prádlo pro těhotné a prádlo kojenecké, po porodu. V období těhotenství ženy volí raději pohodlí, které jim dopřeje jednoznačně prádlo značky Anita. Těhotenská podprsenka Anita má prsní podpěru zapracovanou až do ramínek. Vyrábí se v černé a bílé barvě v několika typech. Tyto těhotenské podprsenky kojící maminky mohou používat také. A stejně je to i naopak, tedy kojící podprsenky pro těhotné ženy jsou též vhodné. Pro snadný a rychlý kontakt s dítětem jsou košíčky odepínatelné. Větší výběr typů a širší škálu barev nabízí těhotenské podprsenky kojící. Pestrý výběr také nabízí těhotenské spodní kalhotky. Vyrábí se mnoho druhů z různých materiálů. Značení je od velikosti 36 do velikosti 48, případně S, M, L, XL. Spodní kalhotky pro těhotné se rozdělují na nízké a vysoké, tanga, kalhotky s nohavičkou a trenýrky. Těhotenské spodní prádlo se vyrábí z bavlny, mikrovlákna a bavlněného žerzeje. Když kupujete spodní prádlo těhotenské, neměla byste zapomenout ani na jednorázové kalhotky, které budete potřebovat do porodnice, ani na stahovací kalhotky po porodu. Pořídit byste si ještě měla kvalitní mateřskou kosmetiku.
Pokud se Vám zrovna nechce jít navštívit některý butik s těhotenským oblečením a těhotenským spodním prádlem, můžete nakupovat také na internetu. Na mnoha těhotenských e-shopech lze nalézt širokou nabídku, která zahrnuje jak těhotenské spodní prádlo, noční košile či pyžama ( jsou vyrobeny z kvalitních a příjemných materiálů a přizpůsobené pro kojení ), tak i různé šikovné pomůcky, které se nastávajícím maminkám budou zajisté hodit. Velmi nápomocný může být například kojící polštář, formovače prsních bradavek, odsávačka mateřského mléka, silikonové kloboučky na kojení nebo tampóny do podprsenky. Obzvláště v horkých letních dnech maminky internetových shopů jistě rády využijí. Zatím stále ještě čerstvou novinkou jsou těhotenské podpůrné pásy. Zpříjemňují těhotenství nastávajícím maminkám tím, že vlastně odlehčují váhu bříška. Ve vyšším stupni těhotenství mohou totiž maminky mít zdravotní problémy spojené právě s hmotností a objemem bříška. Podpůrný pás přenáší váhu do oblasti zad, což těhotným ženám umožní chodit s narovnanými zády, v běžné poloze bez zátěže. A co ženy ještě velmi ocení - pás pomáhá udržet bříško krásné i po porodu. V nabídce najdete pouze dvě barvy - bílou a černou, velikosti až do XL.