Dům a zahrada, Nábytek, Obývací pokoj,
Obývací stěny

Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Flash disk 16GB, usb flash disky 16 GB výprodej, sleva, levne

Flash disky slouží jako úložný přenosný prostor pro vaše data, která mohou mít podobu obrázků, zvuků, videí, dokumentů apod.

Levné flash disky 16 GB nabízí internetový obchod nebo kamenné prodejny.

Některé flash disky 16GB se liší rychlostí usb připojení, rychlost přenosu dat, jejich čtení a zápis, USB rozhraní, možnost šifrování obsahu, kompaktabilita a hmotnost flešky.

Rychlost dosahuje od 22MB/s do 35MB/s a rychlost čtení od 8MB/s do 12MB/s, hmotnost 8-12 g , šířka 2-4 cm a délka 4-8 cm. Usb flash disky 16GB je možné si pořídit v mnoha podobách, které mají společnou kontrolku LED. LED kontrolka se rozsvítí vždy, když je flash disk 16 GB správně připojen, například k pc, DVD přehrávači atd. Zakoupit se dají objednávkou přes internet, v počítačových prodejnách nebo obchodech s elektronikou, kde můžete objevit výraz ,,flash disky výprodej" kdy je možné si pořídit toto zařízení za nižší částku než je obvyklá prodejní cena. V takovýchto výprodejích je možné zakoupit levné flash disky od 400-600 kč. Nejlevnější flash disk zakoupíme od 200-400 kč. Možná je také situace kdy je na flash disk sleva a pořizovací cena je opravdu velmi nízká a výhodná v porovnání s běžnými cenami v obchodech. Výběr na trhu je velký, pro přenos dokumentů nebo malých dat postačí například flash disk Kingston za přibližnou cenu 200 kč při kapacitě 1 až 2GB nebo větší kapacity flash disku 4GB za cenu od 400 do 600 kč.

Výrobci flash disců:

Kingston, Microvault, Axago, Sony, Fujitsu-Siemens, A-data, Apacer, Sandisk, Kingmax, Pretec, Verbatim.